Odhlučnění komerčních prostor

kanceláře, zasedačky, dílny, diskotéky, bary, hotely, prodejny

Pracujte a nenechte se rušit! O hluk se postaráme my. Odhlučníme prostory pro podnikání.

Máte hluk na pracovišti? Potřebujete klid a ticho na práci v kanceláři? Slyšíte každé slovo a nemůžete se soustředit. Ruší vaše restaurace či bar okolní byty?

Ať již jste majitelem restaurace, baru, obchodní společnosti s kancelářskými prostory nebo zámečnické dílny, tak se můžete potýkat se stížnostmi, kdy hluk z provozu vaší činnosti obtěžuje majitele přilehlých bytových jednotek nebo vás samotné. V případě stížností si majitelé bytů můžou stěžovat na místní hygienickou stanici a ta může vaši činnost omezit nebo zastavit úplně.

Podnikejte bez omezení a odhlučnění vaší provozovny nechte na nás, o vše se postaráme, od úvodního měření přes návrh a realizaci až po finální protokol vydaný soudním znalcem, ze kterého bude patrné, že Vaše provozovna je již v normách a nikoho neruší.

Podívejte se, jak takové odhlučnění komerčních prostor může vypadat. Dílny, restaurace, bary, diskotéky a další prostory

Potřebuji odhlučnit kancelář. Jak na to?

Chcete odhlučnit byt? kontaktujte nás!

Kontaktujte nás

Chcete odhlučnění vašeho bytu? Přijedeme na obhlídku.

Zaměření na místě

Chcete odhlučnit byt? Navrhneme vám vhodné řešení!

Návrh řešení

Chcete odhlučnit byt? Uděláme vám cenovou kalkulaci!

Cenová kalkulace

Jak na odhlučnění komerčních prostor?

Odhlučnění provádíme dle našeho vlastního návrhu nebo, je li potřeba, tak provádíme autorizované akustické měření tak, abyste měli všechny právní dokumenty potřebné k dalšímu jednání se stěžovateli nebo hygienickou stanicí. Odhlučnění provádíme tak, abychom co nejméně zasahovali do běžného chodu vašeho podnikání, tedy pokud je to možné.

Nejčastěji odhlučňujeme …

Provádíme odhlučnění diskotéky, restaurace, bary a kavárny, které mohou svým hlukem omezovat sousedící prostory. Velmi často se zabýváme odhlučněním tělocvičen a sportovišť. Dále vyřešíme hluk v kanceláři, zasedací místnosti, odhlučnění call centra, open space ale i dílny a různé jiné provozovny.

Konzultace, prohlídky, návrhy, cenové nabídky

Poradíme a navrhneme vám správnou skladbu, která zajistí ideální odhlučnění. Prohlídky u zákazníka v rámci Prahy a okolí jsou zdarma.

Naše práce je vždy na klíč. Víme, že ve stěnách, podlahách, stropech vede elektrika, plyn, či topení. Víme, že by se mělo vymalovat, lišta na podlaze upravit, polička posunout atd. Proto spolupracujeme s ověřenými řemeslníky, abyste měli vše od jedné firmy a v dobré kvalitě. Nemusíte řešit koordinaci, termíny, nic. O vše se postaráme.

Co všechno odhlučníme?

Podle toho, kde se nachází zdroj hluku, volíme nejčastěji tato odhlučnění.

Řekněte si o návrh řešení a cenovou kalkulaci

Hned budete vědět, co to obnáší a co to stojí. Kontaktujte nás.

4 + 10 =

Chcete vědět víc o odhlučnění? Mohl by vás zajímat náš blog!

Kromě toho, že odhlučnění děláme, tak o něm také píšeme na našem blogu. Tento blog slouží široké veřejnosti k lepšímu, lidštějšímu pochopení a srozumitelnějšímu vysvětlení oblasti odhlučnění a stavební akustiky. Nehodlám se zde vyjadřovat jako chytrá kniha, narazíte zde na pár vulgarizmů, drbů a určitě i pravopisných chyb. Tak se dejte do čtení. Zde je výběr aktuálních článků:

© Noitami akustika 2010 - 2017 | Web navrhl a vytvořil MarMal.cz - tvorba webových stránek.