Odhlučnění domácnosti

Odhlučníme byt, rodinný dům i loft

Odhlučnění bytu, domu, domácnosti. Bydlete, odpočívejte, relaxujte, žijte v klidu a tichu. O hluk se postaráme my!

Ruší vás křik od sousedů? Rušíte vy samy vlastní děti? Dupou vám nad hlavou sousedé? Neslyšíte vlastního slova? Chcete se v klidu vyspat?

Skoncujte s hlukem! Nevíte jak? My ano, již od roku 2008 pomáháme lidem zlepšit kvalitu jejich bydlení. Máme za sebou přes tisíc realizací a spokojených klientů. Navrhneme vhodné řešení i pro vás. Systém zvukových izolací a proti-hlukových materiálů ochrání váš domov před nežádoucím hlukem. Poradíme, vysvětlíme, přijedeme, zaměříme, navrhneme, spočítáme a hlavně, odhlučníme!

Chtěl bych odhlučnit byt. Jak na to?

Chcete odhlučnit byt? kontaktujte nás!

Kontaktujte nás

Chcete odhlučnění vašeho bytu? Přijedeme na obhlídku.

Zaměření u vás doma

Chcete odhlučnit byt? Navrhneme vám vhodné řešení!

Návrh vhodného řešení

Chcete odhlučnit byt? Uděláme vám cenovou kalkulaci!

Vytvoření cenové nabídky

Více o  odhlučnění nejen bytů

Klid a ticho jsou základními vlastnostmi plnohodnotného bydlení, které určují jeho kvalitu a také Vaši psychickou pohodu. Současné normy závazně stanovují, že mezibytová konstrukce tj, podlaha, stěna či strop musí splňovat hodnotu neprůzvučnosti R´w = 54 dB (vzduchová neprůzvučnost konstrukcí) a dále Ln,w = 53dB (kročejová neprůzvučnost). Bohužel z vlastní praxe vím, že i současné novostavby jsou projektovány na úplné hranici této normy, což často nezajišťuje dostatečné soukromí jednotlivým bytům. To znamená, že i když stavba zákonné normě vyhovuje, je přesto vnímán nežádoucí hluk.

A jak děláme odhlučnění v bytech a domech?

Odhlučnění provádíme přidáním další, dodatečné vícevrstvé konstrukce, která je složena z širokopásmového akustického absorbéru a neprůzvučného deskového materiálu. Oba tyto materiály mají diametrálně odlišné fyzikální vlastnosti, což je pro profesionální odhlučnění zcela zásadní. První z materiálů je velice porézní a má za úkol zvukové vlny v dutině akustické skladby rozptýlit a pohltit, druhý prvek musí vykazovat co největší možnou objemovou hustotu, chcete-li váhu. Tento materiál má za úkol nepropustit hluk v co možná nejširším spektru frekvencí. Tyto speciální skladby nabízíme v desítkách materiálových variant, záleží vždy na návrhu konkrétní akustické skladby.

Konzultace, prohlídky, návrhy, cenové nabídky

Poradíme a navrhneme vám správnou skladbu, která zajistí ideální odhlučnění bytu. Prohlídky u zákazníka v rámci Prahy a okolí jsou zdarma.

Naše práce je vždy na klíč. Víme, že ve stěnách, podlahách, stropech vede elektrika, plyn, či topení. Víme, že by se mělo vymalovat, lišta na podlaze upravit, polička posunout atd. Proto spolupracujeme s ověřenými řemeslníky, abyste měli vše od jedné firmy a v dobré kvalitě. Nemusíte řešit koordinaci, termíny, nic. O vše se postaráme.

Co všechno odhlučníme?

Podle toho, kde se nachází zdroj hluku, volíme nejčastěji tato odhlučnění.

Podívejte se, jak takové odhlučnění domácnosti může vypadat

Řekněte si o návrh řešení a cenovou kalkulaci

Hned budete vědět, co to obnáší a co to stojí. Kontaktujte nás.

15 + 13 =

Chcete vědět víc o odhlučnění? Mohl by vás zajímat náš blog!

Kromě toho, že odhlučnění děláme, tak o něm také píšeme na našem blogu. Tento blog slouží široké veřejnosti k lepšímu, lidštějšímu pochopení a srozumitelnějšímu vysvětlení oblasti odhlučnění a stavební akustiky. Nehodlám se zde vyjadřovat jako chytrá kniha, narazíte zde na pár vulgarizmů, drbů a určitě i pravopisných chyb. Tak se dejte do čtení. Zde je výběr aktuálních článků:

© Noitami akustika 2010 - 2017 | Web navrhl a vytvořil MarMal.cz - tvorba webových stránek.