Odhlučnění podlahy

Odhlučnění podlahy – zvuková izolace podlahy

Zvýšení neprůzvučnosti podlahové konstrukce neboli odhlučnění podlahy, proti bouchání i proti mluvenému slovu, TV atd. Plnohodnotné odhlučnění podlahy provádíme již od 27 mm šíři skladby, tyto práce samozřejmě poskytujeme na klíč, takže si nemusíte dělat starosti o položení podlahové krytiny spolu s obvodovou lištou, nebo s podříznutím dveří. Všechno uděláme za Vás tak, jak nejlépe dovedeme.

Odhlučnění podlahy je vždy velice individuální, hlavních důvodů pro výběr odhlučnění je hned několik. Zda-li si soused stěžuje na zvuky vydávané mluveným slovem nebo televizí, radiem (vzduchová neprůzvučnost konstrukcí) nebo zda-li je patrný hluk ve formě dupání, cvakání (kročejová neprůzvučnost stavebních konstrukcí), dále může jít i o hluk, který je vnímán z bytu umístěného pod – o patro níže (hluk šířený konstrukcí – konstrukční nebo kombinovaný hluk). Nejčastější bolístkou jsou pak nezdařilé rekonstrukce podlahy, při které se neodborně vylila nivelační stěrka a spojila podlahu se stěnami nebo došlo k rozebrání dřevěné části podlahy, následného vybrání zásypu a vložení skelné nebo minerální izolace. Taková úprava má za následek zásadní zhoršení neprůzvučnosti, zaprvé díky váze, o kterou konstrukce podlahy – stropu přišla (strop se snáze rozvibruje), a také jakýkoli zvuk šířený vzduchem projde skrz podlahu snáze.

 

Chtěl bych odhlučnit podlahu. Jak na to?

Chcete odhlučnit byt? kontaktujte nás!

Kontaktujte nás

Chcete odhlučnění vašeho bytu? Přijedeme na obhlídku.

Přijedeme, zaměříme

Chcete odhlučnit byt? Navrhneme vám vhodné řešení!

Navrhneme řešení

Chcete odhlučnit byt? Uděláme vám cenovou kalkulaci!

Spočítáme cenu

Konzultace, prohlídky, návrhy, cenové nabídky

Poradíme a navrhneme vám správnou skladbu, která zajistí ideální odhlučnění podlahy. Prohlídky u zákazníka v rámci Prahy a okolí jsou zdarma.
Naše práce je vždy na klíč. Víme, že ve stěnách, podlahách, stropech vede elektrika, plyn, či topení. Víme, že by se mělo vymalovat, lišta na podlaze upravit, polička posunout atd. Proto spolupracujeme s ověřenými řemeslníky, abyste měli vše od jedné firmy a v dobré kvalitě. Nemusíte řešit koordinaci, termíny, nic. O vše se postaráme.

Podívejte se, jak takové odhlučnění podlahy může vypadat.

Řekněte si o návrh řešení a cenovou kalkulaci

Hned budete vědět, co to obnáší a co to stojí. Kontaktujte nás.

8 + 9 =

Jsme pyšní na naši práci, podívejte se, jak děláme odhlučnění u vás – našich klientů. Nejnovější reference z oboru odhlučnění

Chcete vědět víc o odhlučnění? Mohl by vás zajímat náš blog!

Kromě toho, že odhlučnění děláme,  tak o něm také píšeme na našem blogu. Tento blog slouží široké veřejnosti k lepšímu, lidštějšímu pochopení a srozumitelnějšímu vysvětlení oblasti odhlučnění a stavební akustiky. Nehodlám se zde vyjadřovat jako chytrá kniha, narazíte zde na pár vulgarizmů, drbů a určitě i pravopisných chyb. Tak se dejte do čtení. Zde je výběr aktuálních článků:

© Noitami akustika 2010 - 2017 | Web navrhl a vytvořil MarMal.cz - tvorba webových stránek.