Kontakty

Kontaktní informace

Petr Vlček
Tel: +420 775 594 948
email: info@noitami.cz

Fakturační adresa

Noitami akustika s.r.o.
Na Vaňhově 163
19011 Praha 9

IČO: 01836790
DIČ: CZ01836790

bankovní spojení: Komerční banka
číslo účtu: 107-5127900287/0100

Napište nám

Pokud máte nějaký dotaz z oboru odhlučnění a akustiky, neváhejte a napište nám! Například pomocí tohoto formuláře. Námi nabízené práce provádíme v Praze a okolí, další regiony po dohodě.

12 + 11 =

O nás

Petr Vlček

Jmenuji se Petr Vlček, podnikám od roku 1996. Zprvu jsem se věnoval realitní činnosti. V roce 2001 jsem přerušil podnikání a nastoupil do zaměstnání jako obchodně technický zástupce pro společnost zabývající se prostorovou akustikou a dovozem akustických panelů, zde jsem se poprvé setkal s problematikou nežádoucího hluku a pochopil základy stavební a prostorové akustiky. Několik následujících let jsem se realizoval kolem staveb, především interiérů v pozici stavbyvedoucího pro firmy dodávající sádrokartony, z realizací namátkou Tesco Letňany, City Tower Praha 4. Po nějakém čase jsem se opět vrátil k podnikání a začal realizovat první specializované zakázky na odhlučnění. V roce 2008 jsem se začal již výhradně specializovat na odhlučnění bytů, komerčních prostor a úpravy prostorové akustiky. V tomto roce byl také zahájen vývoj a výroba designových akustických těles.

NOITAMI AKUSTIKA s.r.o.

V roce 2013 jsem založil firmu NOITAMI AKUSTIKA. Společnost je ryze česká, od majitele přes šikovné montážní týmy až po účetního. Spolupracujeme s laboratoří akustiky a několika akreditovanými akustiky. Vlastníme řadu certifikátů a osvědčení. Cílem firmy je lidský a profesionální přístup k zákazníkům spolu s využíváním nejmodernějších postupů a technologií v oblasti odhlučnění a akustických úprav tak, aby docházelo k co nejlepším výsledkům při odstraňování nežádoucího hluku v bytech, na pracovišti, v provozovnách, školách a všude tam, kde nepříjemný hluk otravuje život.

Chcete vědět víc? Přečtěte si o mě a o tom co dělám a jak to dělám.

© Noitami akustika 2010 - 2017 | Web navrhl a vytvořil MarMal.cz - tvorba webových stránek.