Odhlučnění a zvuková izolace

Co je to odhlučnění? Co umíme odhlučnit? No prostě vše o odhlučnění.

Co je to odhlučnění nebo zvuková izolace?

Odhlučnění se rovná zvýšení neprůzvučnosti. Neprůzvučnost zvyšujeme pomocí speciálních příček, předstěn, podhledů či podlah z akustických materiálů.  Dokážeme odhlučnit byty, domy, pracoviště, sportoviště, bary, diskotéky a další… Za dobu více jak deseti let a po realizaci nad tisíc zakázek víme jak na to. Když jsme začínali, tak neexistovaly žádné speciální neprůzvučné sádrokartony, firem vyrábějících ostatní neprůzvučné materyály bylo jak šafránu a akustických komponentů ještě méně. Sám trh se učil, vyvíjel se a my samozřejmě s ním. I nadále se učíme a testujeme nové věci, materiály, akustické  skladby a montážní postupy.

Odhlučníme téměř cokoliv

Naše společnost se úzce specializuje v oboru zvuková izolace a odhlučnění – zvyšování zvukové neprůzvučnosti konstrukcí již mnoho let, spolupracujeme  s řadou opravdu šikovných lidí, proto Vám dokážeme poskytnout nadstandardní kvalitu povrchů a prodlouženou záruku na dílo.  Realizovali jsme od malých bytových předsazených stěn přes různé provozovny nebo  restaurace, až po velké náročnější realizace jako jsou diskotéky, nebo odhlučnění velkých klimatizačních jednotek, umístěných na střechách budov, které hlukem obtěžovaly desítky domácností. Zanechali jsme za sebou bezpočet spokojených zákazníků, které hluk již neobtěžuje. Jsme velice pyšní, že pomáháme komfortněji bydlet a zvyšovat tak standardy kvality pro bydlení. Pomáháme také mnoha provozovatelům barů, restaurací, kaváren či diskoték vyřešit problémy s hlukem tak, aby si jejich okolí nestěžovalo a měli čas se věnovat svému podnikání. Uvědomujeme si totiž, že ticho a klid jsou základními vlastnostmi plnohodnotného života, které ovlivňují psychickou pohodu, klid a harmonii bytí.

Jak provádíme odhlučnění

Pro dodatečné odhlučnění používáme tu nejúčinnější metodu, tj. kombinovanou, sendvičovou konstrukci z akusticky neprůzvučných a akusticky pohltivých materiálů. Tyto speciální konstrukce nabízíme v několika možných tloušťkách a materiálových variantách. Jakou z daných variant vám doporučíme, zjistíme až po posouzení stávajících konstrukcí. Shrnuto a podtrženo: Pokud řešíte problémy s hlukem či akustikou, spolehněte se na profesionální služby. Naše skladby jsou přeměřeny v akustických komorách, mají jasnou a doložitelnou hodnotu neprůzvučnosti!

Zvuková izolace, odhlučnění a akustická izolace

Akusticky izolujeme stropy, stěny, i podlahy, v běžně fungujících domácnostech, kancelářích i sportovištích. Děláme akustické kryty pro tepelná čerpadla, klimatizační jednotky, odhlučňujeme kotelny, hotely, školy aj.
Jsme tu, abychom Vám pomohli vyřešit problém s hlukem, u nás kupujete kompletní řešení problému s nepříjemným hlukem, který vás omezuje, nedá Vám spát, odpočinout nebo se soustředit. Přijedeme až k Vám se na problém podívat, navrhnout vhodná opatření, nasbírat podklady pro vytvoření cenové nabídky.

Podívejte se jak takové odhlučnění může vypadat

Řekněte si o návrh řešení a cenovou kalkulaci

Hned budete vědět, co to obnáší a co to stojí. Kontaktujte nás.

10 + 1 =

Chcete vědět víc o odhlučnění? Mohl by vás zajímat náš blog!

Kromě toho, že odhlučnění děláme, tak o něm také píšeme na našem blogu. Tento blog slouží široké veřejnosti k lepšímu, lidštějšímu pochopení a srozumitelnějšímu vysvětlení oblasti odhlučnění a stavební akustiky. Nehodlám se zde vyjadřovat jako chytrá kniha, narazíte zde na pár vulgarizmů, drbů a určitě i pravopisných chyb. Tak se dejte do čtení. Zde je výběr aktuálních článků:

© Noitami akustika 2010 - 2017 | Web navrhl a vytvořil MarMal.cz - tvorba webových stránek.