Odhlučnění rodinného domu

Řadový rodinný dům se slabinou společné stěny. Byl navržen systém celoodpružené konstrukce s deskou WOLF TRI 15 a další stěna s deskami Knauf Diamant.
Doba realizace 3dny včetně elektroinstalací a maleb.

Názor klienta:

Pane Vlčku,
nedá mi to, abych nesepsal následující referenci….
Myslím, že je třeba Vás, ale i Vaše kolegy pochválit. Vsadil jsem na Noitami už podruhé a opět spokojenost – zase není nic slyšet😊 a vlastně ani vidět, jako byste u nás ani nebyli.
Myslím, že je skvělé, že jste nejdříve vše pořádně obhlédnul a naplánoval, protože pokud je jedna věc, kterou ve stavebnictví bytostně nesnáším je to posouvání termínu. Vy jste slíbil, že dorazíte 21/1 v 8:00 hod ráno a vše provedete během 2-3 dní. No a skutečně jste slovo dodržel, toho si skutečně cením a možná ještě více než já si toho cení moje žena.
Cena provedení byla také jasná a dohodnutá od začátku bez žádných zbytečných dohadů ohledně víceprací. A hlavně aplikovaná technologie funguje – odhlučnění je fakt super. Určitě Vás i firmu doporučím všem sousedům, kteří chtějí v klidu spát.
Prosím, udržte si tento standard a dokazujte i nadále, že to ve stavebnictví jde i profesionálně.
Ještě jednou děkuji,
Michal Řezník

Podívejte se na fotky z realizace odhlučnění rodinného domu

Zaujala vás toto odhlučnění rodinného domu? Určitě se podívejte na naše reference. Uvidíte jak jsme pomohli dalším lidem s odhlučněním.

Řešíte podobný problém? Potřebujete pomoci s akustikou? Napište nám. Máme řešení i pro vás.

5 + 2 =

© Noitami akustika 2010 - 2017 | Web navrhl a vytvořil MarMal.cz - tvorba webových stránek.