Odhlučnění řadového domu

Co jsme řešili za problém?

Velmi častým problémem u řadových domů bývá společná stěna. Přesněji řečeno její odhlučnění. Velmi často si majitelé právě takových domů stěžují na hluk od sousedů. A přesně to byl problém i pana Řezníka. Takže zadání bylo jasné. Snížit hluk od sousedů na minimum.

Řešen od Noitami akustika

Abychom eliminovali hluk od sousedů co nejlépe zvolili jsme systém celoodpružené konstrukce s deskou WOLF TRI 15, která v těchto případech odvádí špičkovou práci. Aby byl výsledek co nejlepší použili jsme na další stěny desky Knauf Diamant.

Závěrem

Celá realizace nám trvala 3 dny. A to včetně elektroinstalace a zbrusu nové malby. My byli s výsledkem spokojení, ale co pan majitel?  Jsme přesvědčeni že také. Sami si můžete přečíst jeho názor.

Řešíte také podobný problém? Vadí vám hluk od sousedů? Zkuste řešení od Noitami akustika. Rádi pomůžeme i vám!

Názor klienta:

Pane Vlčku,
nedá mi to, abych nesepsal následující referenci….
Myslím, že je třeba Vás, ale i Vaše kolegy pochválit. Vsadil jsem na Noitami už podruhé a opět spokojenost – zase není nic slyšet? a vlastně ani vidět, jako byste u nás ani nebyli.
Myslím, že je skvělé, že jste nejdříve vše pořádně obhlédnul a naplánoval, protože pokud je jedna věc, kterou ve stavebnictví bytostně nesnáším je to posouvání termínu. Vy jste slíbil, že dorazíte 21/1 v 8:00 hod ráno a vše provedete během 2-3 dní. No a skutečně jste slovo dodržel, toho si skutečně cením a možná ještě více než já si toho cení moje žena.
Cena provedení byla také jasná a dohodnutá od začátku bez žádných zbytečných dohadů ohledně víceprací. A hlavně aplikovaná technologie funguje – odhlučnění je fakt super. Určitě Vás i firmu doporučím všem sousedům, kteří chtějí v klidu spát.
Prosím, udržte si tento standard a dokazujte i nadále, že to ve stavebnictví jde i profesionálně.
Ještě jednou děkuji,
Michal Řezník

Fotky z realizace odhlučnění řadového domu

© Noitami akustika 2010 - 2017 | Web navrhl a vytvořil MarMal.cz - tvorba webových stránek.