Reference

Ukázky naší práce

Akustické úpravy učebny ČVUT

Akustické úpravy učebny pro zajištění vhodných podmínek zvukového a postprodukčního studia, za pomoci zvuk pohlcujících akustických stěn z desek Knauf Cleaneo a nově vytvořeného odhlučněného vstupu mezi audio a video produkcí.

Pěkný den, pane Vlčku,

ještě jednou bych Vám rád poděkoval za perfektně odvedenou práci, a to nejen řemeslně, ale zejména odborně. Jak jsem Vás informoval telefonicky – akustické úpravy našich prostor doznaly skutečně pozitivních změn.

Odělení multiédií a webu, které je součástí Výpočetního a informačního centra ČVUT v Praze, poskytuje celou řadu služeb napříč širokým spektrem multimediálních služeb. Jednou z významných činností je i kompletní tvorba vlastních audiovizuálních produktů. Po přestěhování do moderní nové budovy ČVUT – CIIRC na adrese  Jugoslávských partyzánů v Praze 6, bylo nutné provést řadu akustických a dalších úprav pro vytvoření vhodných podmínek zvukového a postprodukčního studia. Na základě pečlivého porovnání nabídek bylo vybráno řešení firmy Noitami akustika zastoupené panem Petrem Vlčkem. S radostí mohu konstatovat, že od samého začátku jednání až po dokončení celého díla byla zřejmá perfektní komunikace a profesionalita, která by mohla být příkladem pro ostatní. Výsledkem bylo dílo provedené v prvotřídní kvalitě a ve velmi krátkém čase. Co dodat? Všem, kteří se zajímají o akustické úpravy prostor mohu firmu Noitami akustika pana Vlčka jedině doporučit a se spokojeným úsměvem na tváři říci, že jejich řešení nejen výborně vypadá, ale i z hlediska akustiky skutečně funguje!

Mgr. Jiří Mrhal
AV postprodukce
OMW VIC ČVUT

© Noitami akustika 2010 - 2017 | Web navrhl a vytvořil MarMal.cz - tvorba webových stránek.