Odhlučnění tělocvičny, bazénu, sportovní haly

Ochraňte vás i vaši rodinu před nepříjemným hlukem. Zlepšete kvalitu vašeho bydlení a zkoncujte s hlukem od sousedů či z ulice. Navrhneme vhodné řešení jak odhlučnit váš byt. Budete moci v klidu a tichu bydlet, relaxovat, spát, žít. Pokud i vy máte problémy s hlukem, rádi vám pomůžeme. Stačí nás pouze kontaktovat. Poradíme, vysvětlíme, přijedeme, zaměříme, navrhneme, spočítáme a hlavně odhlučníme!

Chtěl bych odhlučnit byt. Ja to funguje?

Chcete odhlučnit byt? kontaktujte nás!

Kontaktujte nás

Chcete odhlučnění vašeho bytu? Přijedeme na obhlídku.

Obhlídka na místě

Chcete odhlučnit byt? Navrhneme vám vhodné řešení!

Návrh vhodného řešení

Chcete odhlučnit byt? Uděláme vám cenovou kalkulaci!

Cenová nabídka zdarma

Více o  odhlučnění nejen bytů

Klid a ticho jsou základními vlastnostmi plnohodnotného bydlení, které určují jeho kvalitu a také Vaši psychickou pohodu. Současné normy závazně stanovují, že mezibytová konstrukce tj, podlha, stěna či strop musí splňovat hodnotu neprůzvučnosti R´w = 53 dB (vzduchová neprůzvučnost konstrukcí) a dále Lnw 55dB (kročejová neprůzvučnost). Bohužel z vlastní praxe vím, že i současné novostavby jsou projektovány na úplné hranici této normy, což často nezajišťuje dostatečné soukromí jednotlivým bytům. To znamená, že i když stavba zákonné normě vyhovuje, je přesto vnímán nežádoucí hluk.

A jak děláme odhlučnění v bytech a domech?

Odhlučnění provádíme přidáním další, dodatečné vícevrstvé konstrukce, která je složena z širokopásmového akustického absorbéru a neprůzvučného deskového materiálu. Oba tyto materiály mají diametrálně odlišné fyzikální vlastnosti což je pro profesionální odhlučnění zcela zásadní. První z materiálů je velice porézní a má za úkol zvukové vlny v dutině akustické skladby rozptýlit a pohltit, druhý prvek musí vykazovat co největší možnou objemovou hustotu, chcete-li váhu. Tento materiál má za úkol nepropustit hluk v co možná nejširším spektru frekvencí. Tyto speciální skladby nabízíme v desítkách materiálových variant, záleží vždy na návrhu konkrétní akustické skladby.

Konzultace, prohlídky, návrhy, cenové nabídky

Poradíme a navrhneme vám správnou skladbu, která zajistí ideální odhlučnění bytu. Prohlídky u zákazníka v rámci Prahy a okolí jsou zdarma.
Naše práce je vždy na klíč. Víme, že ve stěnách, podlahách, stropech vede elektrika, plyn, či topení. Víme, že by se mělo vymalovat, lišta na podlaze upravit, polička posunout atd. Proto spolupracujeme s ověřenými řemeslníky, aby jste měli vše od jedné firmy a v dobré kvalitě. Nemusíte řešit koordinaci, termíny, nic. O vše se postaráme.

Co všechno odhlučníme?

Podle toho, kde se nachází zdroj hluku, volíme nejčastěji tato odhlučnění.

Řekněte si o návrh řešení a cenovou kalkulaci

Samozřejmě nezávazně a zdarma. Hned budete vědět co to obnáší a co to stojí. Kontaktujte nás.

7 + 12 =

Podívejte se jak jsme dělali odhlučnění u vás – našich klientů

Mohlo by vás zajímat

Kromě toho, že odhlučnění bytů děláme. Tak o něm také píšeme. Informujeme širokou veřejnost o problematice a nových trendech v oboru odhlučnění a akustiky. Boříme zaběhlé mýty a stavíme fakta. Jak se nám to daří, můžete posoudit sami. Nenechte se rušit a čtěte. Třeba tyto články:

Další články o odhlučnění a akustice najdete v sekci „BLOG“

 

© Noitami akustika 2010 - 2017 | Web navrhl a vytvořil MarMal.cz - tvorba webových stránek.