KNAUF RED Piano protihluková deska za nízkou cenu

KNAUF RED Piano je vaše vstupenka na koncert ticha

Čím je náš život hektičtější a rychlejší, tím více toužíme najít doma či na pracovišti alespoň malou oázu klidu umožňující relaxaci, srovnání myšlenek, či soustředění na práci. Nadměrnému hluku je totiž vystaveno, ať již doma či na pracovišti, neustále více lidí.

Ač se to na první pohled nezdá, jedním z nejúčinnějších, ale také nejlevnějších prostředků, jak hluk redukovat, je ta zdánlivě primitivní kombinace sádry a kartonu v podobě sádrokartonových desek. Ty dokáží v podstatě vyloučit hluk pronikající z místnosti do místnosti (zvuková izolace), ale také výrazně omezit hluk vznikající v samotné místnosti (prostorová akustika). Význam pohltivosti resp. prostorové akustiky každý z nás denně prožívá při práci v kanceláři či restauraci, kdy slyší nebo také neslyší, co si povídá kolega o dva stoly vedle. Přestože je sádrokarton zdánlivě jeden druh konstrukce, můžeme ho rozdělit z hlediska zvukové izolace do několika tříd ochrany proti hluku, mezi nimiž je rozdíl jako mezi koloběžkou a závodním motocyklem.

Rozdělení sádrokartonových desek z hlediska ochrany proti hluku

Přičemž ani základní třída ochrany proti hluku není vyloženě špatná. Prvním stupněm ze základní do vyšší třídy ochrany proti hluku je deska RED Piano zvyšující akustické vlastnosti základních konstrukcí nad rámec hodnot dosažitelných běžnými deskami Knauf White. V technickém listu najdete přehled konstrukcí a hodnot dosažitelných touto inovativní deskou. Že Vám nabídne navíc požární vlastnosti, berte jako bonus zdarma. Sami uvidíte, že RED Piano je kvalitní vstupenka vedoucí do neuvěřitelně výkonného a tichého světa speciálních sádrokartonových desek.

KNAUF RED Piano protihluková deska

Více informací o Red Piano

Kompletní technický list Knauf RED Piano
(formát: pdf, Velikost 826 kB)

© Noitami akustika 2010 - 2017 | Web navrhl a vytvořil MarMal.cz - tvorba webových stránek.