Odhlučnění komerčních prostor

Nabízíme komplexm odhlucneni komercnich prostorní služby v oboru odhlučnění komerčních prostor. Díky dlouholetým zkušenostem, Vám můžeme nabídnout velmi kvalitní řešení téměř všech pracovišť, ať už se jedná o různé "openspace", restaurace, kanceláře, sklady či dílny. Mezi nejčastější komerční prostory kde řešíme problémy s hlukem patří zejména:

 • Kanceláře
 • Open space a atria
 • Restaurace, bary a kavárny
 • Zasedací místnosti či konferenční sály
 • Dílny a sklady
 • a další prostory

Odhlučnění kanceláří

Kakusticka zastena espritlid je jeden z hlavních požadavků na kvalitní pracovní prostředí a je nezbytnou součástí míst sloužících k relaxaci a odpočinku. Těžko budete odvádět kreativní a kvalitní výsledky, když sedíte v otevřeném nijak akusticky upraveném kancelářském prostoru tzv. open space a vnímáte ve stejný čas několik zdrojů hluku. V takovémto prostředí je opravdu těžké udržet míru soustředění déle než několik minut. Vaše podvědomí, ať chcete nebo ne, stále pracuje s okolními hlasy a hluky a tím je vlastně mozek vytížen z větší kapacity, než si v danou chvíli uvědomujeme. Důsledkem je zvýšená únava, stres a tedy častější odpočinek, což snižuje efektivitu práce. Z dlouhodobého hlediska lze tedy konstatovat, že takové prostředí je zdraví škodlivé. Zákon na toto poukazuje v nařízení vlády č. 148/2006 Sb – dále v problematice… Akustické pohody docílíme montáží akustického podhledu nebo instalací akustických obkladů na stěny kanceláře či akustických panelů do prostoru kanceláře.

mineralni podhledDalším nešvarem jsou zasedací místnosti a oddělené kanceláře, do kterých proniká hluk z okolních kancelářských prostor a naopak. Ve většině případů zlepšíme neprůzvučnost stěn akustickými přeslechy, které vyplňují prostor nad podhledem a pod podlahou. často v kombinaci s dodatečnou montáží akustické předstěny.

m odhlucneni kancelariNabízíme kompletní řešení problematiky hlučného pracovního prostředí. Přinášíme vám možnost kvalitněji pracovat v příjemnějším a klidném prostoru.

Nabízíme:

 • poradenství v oblasti ochrany zdraví na pracovišti před hlukem a vibracemi
 • prostorová akustika, akustické podhledy, akustické obklady, akustické obrazy, akustické designové panely
 • odhlučnění kanceláří, neprůzvučné stěny, akustické přeslechy

Poradenství v oboru odhlučnění komerčních prostor

Rádi přijedeme na vaše pracoviště a navrhneme variantu zlepšení prostorové akustiky nebo odhlučnění.

Prostorová akustika

Upravení doby dozvuku, docílení „akustické pohody“ zajistíme, aby se hluk v otevřených prostorách kanceláří neodrážel a byl TEXAA LVMH SEPHORA 2okamžitě pohlcován.

 • Akustické podhledy: akustické minerální podhledy používáme všude tam, kde je nepříznivá doba dozvuku (tj. zvuk se odráží jako na nádraží) nebo též za účelem zakrytí rozvodů technologií na stropech. Na výběr je mnoho variant a barev podhledů dle užití.
 • Akustické obklady: Jedná se o panel s akusticky pohltivými vlastnostmi určený pro montáž na stěnu.
 • Akustický obraz: Jedná se o profesionální akustický panel, který je schopen absorbovat celé spektrum frekvencí zvuku slyšitelné pro člověka. Panel je potažen fotografickým plátnem ve formátu 110*55cm, na takový panel můžeme dodat vaše logo, firemní barvy, fotografie atd.
 • Akustické designové panely: Jedná se o námi vyráběný produkt, který má ty nejvyšší absorbční schopnosti pohlcovat zvuk ( třída A). Tento panel výrazně upravuje dobu dozvuku. Lze jej montovat jak na stěnu tak na strop, je rozebíratelný, dokážeme ho tedy kdykoliv přenést a aplikovat do jiné místnosti jako obraz.

m akusticky panel matka s ditetem m akusticky panel travam akusticky panel kapky


Odhlučnění kanceláří

Těmito úpravami docílíme adekvátní neprůzvučnosti stávající kanceláře, a to vyplněním prostoru nad a pod příčkou nebo zvýšením neprůzvučnosti celé příčky.

Akustické předstěny:

Am zvukova izolace stenykustická předstěna řeší zlepšení stávající stěny z hlediska neprůzvučnosti. Jsou desítky variant a kombinací skladeb předstěn, od předstěn zabírajících 7cm od stávající stěny s efektem 18dB, až po skladby zabírající 40cm s efektem 75dB.

Akustické přeslechy:

Jeodhlucneni kancelari preslechydná se o speciální materiál tvořený těžkou minerální vatou a tlustou aluminiovou folií, který zaručuje slušnou hodnotu neprůzvučnosti. Výhodou je rychlá montáž bez jakýchkoliv zásahů do stávajících rozvodů nad podhledem nebo v podlaze.

Odhlučnění restaurací a barů

Pakusticky osetrenoro otevření nové restaurace nebo pro bezproblémový chod stávající restaurace, baru nebo klubu, musí být dostatečně zajištěna neprůzvučnost konstrukcí. Jedná se především o stropy, stěny, komínové řády, šachty, stoupačky vody a odpadu aj. Všechny tyto zmiňované pozice dokáží propouštět a šířit hluk až o několik pater. V případě, že je restaurace nebo jiné zařízení přímo v objektu nebo v blízkosti objektů s byty (chráněnými prostory), je pro vlastní chod nezbytné splňovat hygienické normy pro šíření zvuku. NV č. 148/2006 a následná úprava NV.č. 272/2011 Sb. "O ochraně zdraví před nepříznivými účinky hluku a vibrací" Dále v odhlucneni restaurace 1problematice….

Další nezanedbatelnou problematikou restaurací, kaváren a barů je prostorová akustika. Těžko si vaši hosté odpočinou u dobrého jídla, vína či kávy když vnímají rozhovory lidí okolo, hluk z provozního zázemí aj. Bohužel v praxi se opět setkávám často s takovými prostory, kde na správnou akustiku není brán zřetel a zákazník tak sice může mít zážitek z dobrého jídla, krásného designového prostoru, ale dost možná důvodem proč se příště do restaurace nevrátí je nepřiměřený restaurace- bilkovahluk.

Naše firma vám pomůže vyřešit problémy s hlukem a dobou dozvuku ve vaší provozovně, což může napomoci rozhodování vašich hostů přijít znovu. Zajistíme dodatečnou akustickou úpravu zdí, stropů, odhlučníme provoz klimatizace, kuchyně nebo reprodukované hudby tak, abyste mohly bez postihů a omezení provozovat vaši činnost.

Nabízíme

 • Neprůzvučné stěny a podhledy:Neprůzvučné stěny a podhledy
 • Akustické podhledy
 • Akustické obklady
 • Akustické obrazy
 • Designové akustické panely
 • Akustické příčky a předstěny

Ukázky naší práce

Restaurace Bílkova 13

akusticky podhledodhlucneni restauraceakusticky strop


 

odhlucneni baruodhlucneni stropupodhled diamant 1


 

Akustické přeslechy

akusticky preslechakustika noitamibez preslechu


 

odhlucneni kancelari preslechys preslechem


Jste zde: úvod :: Odhlučnění :: Odhlučnění komerčních prostor

Proč právě my

Naší specializací je právě odhlučnění a akustika. V tomto oboru máme mnoho zkušeností a spokojených klientů. Nasloucháme Vašim požadavkům a hledáme pro ně optimální řešení. Do Vašich domovů přinášíme ticho a klid.
Více o nás...

Kontakty

Noitami akustika s.r.o.
Petr Vlček
Na Vaňhově 163
19011 Praha 9

+420 775 594 948